1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz.10.00 błogosławimy kierowców i ich pojazdy, z okazji przypadającego we wtorek wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
  2. Dziś po Mszach Świętych składamy do puszki ofiary na środki lokomocji dla misjonarzy na rzecz MIVA Polska.
  3. Legion Maryi zbiera ofiary na kwiaty dla Matki Bożej na uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Przypominamy, że w środy o godz. 17.30 odprawiamy nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o składanie pisemnych próśb i podziękowań do Matki Bożej, które zostaną odczytane podczas nabożeństwa. Po nowennie Msza Święta o godz. 18.00.
  5. Kontynuujemy zbiórkę ofiar na zadaszenie dzwonnicy.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

W poniedziałek, 22 lipca – św. Maria Magdalena, Apostołka Apostołów, która zatrwożonym uczniom jako pierwsza przyniosła radosną nowinę o zmartwychwstaniu Jezusa.

We wtorek, 23 lipca – św. Brygida Szwedzka, wzorowa żona i matka, zakonnica i mistyczka, której mistyczne spotkania z Jezusem stanowią do dzisiaj inspirację dla chrześcijan.

W środę, 24 lipca – św. Kinga, księżna i fundatorka klasztoru klarysek w Sączu, która została zapamiętana jako pani pobożna, miłosierna i czuła na ludzką niedolę.

W czwartek, 25 lipca – św. Jakub, Apostoł, zwany Starszym lub Większym, brat św. Jana Apostoła i Ewangelisty, który jako pierwszy z Apostołów poniósł śmierć męczeńską.

Również w czwartek, 25 lipca – św. Krzysztof, którego imię znaczy „niosący Chrystusa” i który patronuje kierowcom oraz podróżującym.

W piątek, 26 lipca – św. św. Anna i Joachim, rodzice Najświętszej Maryi Panny i dziadkowie Pana Jezusa.

NIEDZIELA godz.: 8.00, 10.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.00)

DZIEŃ POWSZEDNI godz. 18.00 (nie ma Mszy św. w sobotę o godz. 8.00)

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY: środa godz. 17.30

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA: piątek godz. 17.40

I CZWARTEK MIESIĄCA: adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych godz. 17.30

I PIĄTEK MIESIĄCA: spowiedź godz. 17.15 - 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

I SOBOTA MIESIĄCA: nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi godz. 17.00.

SPOWIEDŹ w niedziele i dni powszednie 15 min. przed Mszą św.

Zamawianie Mszy św. w kancelarii parafialnej od wtorku do piątku w godz.16.30 – 17.15.

Parafia św. Teresy rozpoczęła zapisy kandydatów do bierzmowania w roku 2025.

Zapraszamy uczniów klas 8 i 7 w roku szkolnym 2024/25 (obecnie klasy 6 i 7).

Bierzmowanie odbywać się będzie w cyklu dwuletnim.

Zapisy w kancelarii parafialnej lub telefonicznie w godzinach pracy kancelarii (od wtorku do piątku 16.30 - 17.15). Tel. 81 532 23 80.